Ketinate mokytis ar dirbti Vokietijoje? O gal dažnai lankotės vokiškai kalbančiuose kraštuose ir Jums norisi išmokti šią kalbą, kad geriau pažintumėte šalies kultūrą? Jei norite kalbą išmokti greičiau, nenorite mokytis grupėje ar neturite galimybės taikytis prie mokymų grafiko, „Kalbų karaliai“ siūlo individualius vokiečių kalbos kursus. Šis kalbos mokymosi būdas garantuoja sėkmę, nes visas dėstytojo dėmesys užsiėmimų metu skiriamas tik Jums. Patyręs dėstytojas įvertins Jūsų kalbos žinių lygį, išklausys pageidavimus ir parinks tinkamiausią programą bei mokymo metodus, aprūpins mokymo medžiaga. Kursų metu jis nuolat stebės Jūsų pažangą ir neleis aptingti. Galėsite rinktis individualių užsiėmimų laiką ir prireikus jį koreguoti. Esant poreikiui užsiėmimus galime vykdyti per „Skype“ programą – tokiu atveju galėsite mokytis neišeidami iš namų. Individualūs vokiečių kalbos kursai – tai greičiausias ir patogiausias būdas išmokti kalbą. Jį pasirinkę būsite tikri, kad mokymų metu gausite visas Jums būtinas žinias, o dėstytojas dės visas pastangas, kad tas žinias kuo greičiau ir efektyviau įsisavintumėte.

Mes siekiame kuo geresnio Jūsų mokymosi rezultato. Individualius vokiečių kalbos kursus verta rinktis, nes:

– suteikiame aukšto lygio žinias už konkurencingą kainą

– nemokamai nustatome kalbos mokėjimo lygį

– mokymo programas sudarome pagal Jūsų poreikius ir žinių lygį

– kursų metu visas dėstytojo dėmesys skiriamas tik Jums

– aprūpiname visa reikalinga mokymo medžiaga, atsakome į kilusius klausimus

– dėstytojas stebi Jūsų pažangą, taiko Jums priimtiniausius mokymo metodus

– suteikiame galimybę rinktis lankstų mokymų grafiką ar mokytis per „Skype“ programą

Pasirinkę  „Kalbų karalius“ būsite garantuoti, kad Jūsų mokslams skirtas laikas bus efektyviai išnaudotas, o trokštamas rezultatas – pasiektas. Tačiau derėtų nepamiršti, kad kalbų mokymasis – dvipusis procesas, taigi nemaža dalis sėkmės priklauso ir nuo Jūsų pastangų.

Mums rūpi ne tik tinkamai organizuotas mokymo procesas, bet ir jo rezultatas. „Kalbų karaliai“ bendradarbiauja su aukščiausios kvalifikacijos patyrusiais dėstytojais, puikiai išmanančiais ir mylinčiais savo darbą. Jie geba ne tik perteikti turimas žinias, bet ir motyvuoti. Mokymo proceso metu bus tikrinama Jūsų pažanga, prireikus teikiama pagalba. Kursų pabaigoje atliksite baigiamąjį žinių patikrinimo testą. Baigę kursus gausite tai patvirtinantį pažymėjimą, kuriame bus nurodyta kalbos mokėjimo kategorija (A1, B2 ir pan.).

Informacija

Galimi laikai

Galite rinktis kursų laiką

  • > 17:30
  • > 18:00
  • > 18:30
  • > 19:00

Kalbų lygiai

Galite rinktis kalbos lygį

  • > A1
  • > A2
  • > A3
  • > A4
  • > A5
  • > A6

Kurso trukmė

40 ak. val ( 10 sav. )

Artimiausi kursai

2017-03-30

Kaina 500 €