KET kursai

Įdomi programa;

Kvalifikuoti dėstytojai;

Aktuali informacija;
Įtraukiantis mokymosi procesas;
Patogus tvarkaraštis;

Kelių kalbų mokėjimas yra didelis privalumas šiuolaikiniame pasaulyje, užtikrinantis gyvenimo kokybę. Keliaukite, pažinkite kitas kultūras, dirbkite, kilkite karjeros laiptais ir atraskite, koks spalvingas ir įdomus yra pasaulis, kai gali jį suprasti!

Išmokti kalbą atrodo gana sudėtingas uždavinys, tačiau tik ne tada, kai visai šalia yra patikima pagalba. Įdomios mokymo programos, aktualios temos ir dėstytojai, atsižvelgiantys į individualius poreikius – tai mūsų kalbų mokyklos sėkmės paslaptis.

Mes, „Kalbų karaliai“, džiaugiamės, kad kvalifikuoti dėstytojai gali pasidalinti savo sukauptomis žiniomis su kiekvienu norinčiu pažinti naują kalbą. Didelė dėstytojų patirtis leidžia atrinkti paprasčiausius, įdomiausius ir kiekvienam prieinamus kalbos mokymosi metodus. Šie metodai ne tik padeda išmokti užsienio kalbos ar atnaujinti jos žinias greičiau ir lengviau, bet ir įkvepia bei skatina siekti geriausių rezultatų per trumpiausią laiką.

Kalbų kursai
Kodėl verta mokytis su mumis?
  • Faktas faktas
  • Faktas faktas
  • Faktas faktas
  • Faktas faktas
Kiti kursai moksleiviams

Individualūs anglų kalbos kursai > PLAČIAU

Sužinokite kainą ir laiką šiandien!

DĖSTYTOJAI, KURIE PASIRUOŠĘ IŠMOKYTI

Viktorija B.

Viktorija B.

Lietuvių kalbos dėstytoja
Lietuvių kalbą mėgstu jau nuo mažų dienų ir ne tik todėl, kad ji – mano gimtoji kalba. Raidės, linksniai, mažybiniai žodeliai… Mūsų kalba tokia įvairi ir spalvinga, kad stebina ir žavi kasdien. Kviečiu kartu atrasti lietuvių kalbos grožį!
Lina P.

Lina P.

Prancūzų kalbos dėstytoja
Prancūzų kalba – neatsitiktinis pasirinkimas mano gyvenime. Ji visada žavėjo melodingumu, elegancija. Leiskite supažindinti su prancūzų kalbos grožiu ir išmokyti visų visų jos subtilybių.
Nojus L.

Nojus L.

Švedų kalbos dėstytojas
Švedų kalba atveria daugybę kelių, leidžia pažinti Skandinavijos kraštų lobius. Neabėjoju, kad ir kitiems galėsiu perteikti malonumą ja kalbėti.
Renata K.

Renata K.

Anglų kalbos dėstytoja
Anglų kalba šiomis dienomis yra viena populiariausių pasaulyje, tačiau ji mane visada žavėjo savo įvairiapusiškumu. Tai kalba, kuri, rodos, atveria visas galimybes!
Justinas J.

Justinas J.

Vokiečių kalbos dėstytojas
Domiuosi vidurio Europos šalių kultūra, o vokiečių kalba yra vienas iš svarbių jos elementų. Vokiškosios tradicijos, papročiai, vokiečių literatūros grožis yra kalbos ir kultūros sąveika, kurią siekiu atskleisti savo paskaitose.

Susipažinkite su kalbų lygiais

Niekada nesimokė anglų kalbos. Nesupranta šnekamosios kalbos.

Geba atpažinti žinomus žodžius ir pačias svarbiausias frazes apie save, šeimą, artimiausią aplinką. Geba bendrauti paprasta kalba, jeigu pašnekovas pasirengęs pakartoti ar perfrazuoti, pasakyti lėčiau. Geba užrašyti paprastą, trumpą tekstą.

Geba suprasti frazes ir dažniausiai vartojamus žodžius, susijusius su būtiniausiomis reikmėmis. Geba skaityti labai trumpus paprastus tekstus. Geba rasti specifinę, numatomą informaciją paprastuose kasdieniniuose tekstuose. Geba bendrauti atlikdamas įprastines nesudėtingas užduotis, kai reikia tiesiogiai pasikeisti informacija gerai žinomomis temomis. Geba kalbėti trumpais sakiniais buitinėmis temomis, nors ne visada supranta tiek, kad galėtų palaikyti pokalbį.

Geba suprasti esmę, kai aiškiai kalbama bendrine kalba gerai žinomomis temomis, kuriomis tenka bendrauti. Geba nepasirengęs įsitraukti į pokalbį žinomomis, dominančiomis kasdienio gyvenimo temomis. Geba trumpai pateikti nuomonių ir planų priežastis ir paaiškinimus, išreikšti savo požiūrį. Geba parašyti paprastą tekstą gerai žinomomis ar dominančiomis temomis.

Geba suprasti išplėtotą kalbą ir paskaitas ir sekti sudėtingą samprotavimą, jeigu tema neblogai žinoma. Geba skaityti straipsnius ir pranešimus. Geba gana laisvai ir spontaniškai bendrauti, todėl gali normaliai bendrauti su asmenimis, kuriems ta kalba yra gimtoji. Geba aktyviai dalyvauti diskusijose, kurių kontekstas gerai žinomas, pateikti ir pagrįsti savo nuomonę. Geba parašyti aiškų, detalų tekstą daugeliu temų, parašyti ataskaitą ir pateikti duomenis ar priežastis.

Geba suprasti ilgus ir sudėtingus informacinius tekstus. Geba suprasti specializuotus straipsnius ir ilgesnes technines instrukcijas, net jei jie nesusiję su jo veiklos sritimi. Geba bendrauti laisvai ir spontaniškai beveik neieškodamas raiškos priemonių. Geba veiksmingai ir lanksčiai vartoti kalbą socialiniais ir profesiniais tikslais. Geba tiksliai formuluoti idėjas ir nuomones, sumaniai prisidėti prie pašnekovų nuomonių. Geba aiškiai, detaliai apibūdinti dalykus, išplėtoti ir apibendrinti pateikdamas tinkamas išvadas. Geba aiškiai išreikšti savo mintis geros struktūros ir tinkamo ilgio tekstuose.

Geba lengvai skaityti visų rašytinės kalbos atmainų tekstus. Geba be pastangų dalyvauti bet kuriame pokalbyje, diskutuoti gerai vartodamas idiomas ir šnekamosios kalbos posakius. Geba laisvai reikšti mintis, tiksliai perteikti reikšmių atspalvius. Geba aiškiai ir sklandžiai apibūdinti ir argumentuoti, pasirinkti stilių, kuris atitinka kalbos turinį ir veiksmingą, logišką struktūrą. Geba parašyti aiškų, sklandų, tinkamo stiliaus tekstą.

Sužinokite savo kalbos lygį

AR ESATE PASIRUOŠĘ IŠMOKTI AR PATOBULINTI UŽSIENIO KALBĄ?