Susipažinkite su mokymosi metodais

Apie lietuvių kalbos kursus grupėse

Esate užsienietis, gyvenantis Lietuvos Respublikoje, ir norite išmokti lietuvių kalbą? Esate šiek tiek pramokęs kalbą, tačiau norėtumėte žinias pagilinti? O gal ketinate laikyti valstybinės kalbos mokėjimo egzaminą? Bet kuriuo atveju turime ką Jums pasiūlyti. Lietuvių kalbos kursai vyksta nedidelėse 5–8 žmonių grupelėse, kurios sudaromos pagal kalbos žinių lygį bei atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio poreikius. Žinių lygį nustatome testais (rašybos, gramatikos, žodyno, praktinių kalbos įgūdžių), testavimą atliekame nemokamai. Mokymus veda kvalifikuoti, nemažai patirties turintys dėstytojai, darbe naudojamos įvairios metodikos ir pažangūs mokymo būdai. „Kalbų karalių“ kursai – ne tik užtikrintos lietuvių kalbos žinios, bet ir galimybė tobulėti šiltoje ir draugiškoje atmosferoje.

Kodėl verta?

Pagrindinis „Kalbų karalių“ siekis – sėkmingas Jūsų mokymosi rezultatas. Mūsų kursus verta rinktis, nes:

 • suteikiame aukšto lygio žinias už konkurencingą kainą
 • nemokamai nustatome kalbos mokėjimo lygį
 • mokymo programas sudarome pagal klientų poreikius
 • į grupes suburiami to paties žinių lygio besimokantieji
 • kursų metu aprūpiname visa reikalinga mokymo medžiaga
 • dėstytojas nuolat vertina kursų dalyvių pažangą

Pasirinkę  „Kalbų karalius“ būsite garantuoti, kad Jūsų mokslams skirtas laikas bus efektyviai išnaudotas, o trokštamas rezultatas – pasiektas. Tačiau derėtų nepamiršti, kad kalbų mokymasis – dvipusis procesas, taigi nemaža dalis sėkmės priklauso ir nuo mokinių stropumo.

Kokybės garantija

„Kalbų karaliai“ bendradarbiauja tik su aukščiausios kvalifikacijos patyrusiais dėstytojais, puikiai išmanančiais savo darbą. Kursų metu kiekvienam grupės nariui skiriame daug dėmesio, taiko grupei priimtiniausius mokymo metodus. Kursų pabaigoje atliksite baigiamąjį žinių patikrinimo testą. Baigę kursus gausite tai patvirtinantį pažymėjimą.

 

Apie individualius lietuvių kalbos kursus

Esate užsienietis, gyvenantis Lietuvos Respublikoje, ir norite išmokti lietuvių kalbą? O gal ketinate laikyti valstybinės kalbos mokėjimo egzaminą? Jei siekiate kalbą išmokti greičiau ar nenorite mokytis grupėje, „Kalbų karaliai“ siūlo individualius lietuvių kalbos kursus. Šis kalbos mokymosi būdas garantuoja sėkmę, nes visas dėstytojo dėmesys užsiėmimų metu skiriamas tik Jums. Patyręs dėstytojas įvertins Jūsų kalbos žinių lygį, išklausys pageidavimus ir parinks tinkamiausią programą bei mokymo metodus, aprūpins mokymo medžiaga. Kursų metu jis nuolat stebės Jūsų pažangą ir neleis aptingti. Galėsite rinktis individualių užsiėmimų laiką ir prireikus jį koreguoti. Esant poreikiui užsiėmimus galime vykdyti per „Skype“ programą – tokiu atveju galėsite mokytis neišeidami iš namų. Individualūs lietuvių kalbos kursai – tai greičiausias ir patogiausias būdas išmokti kalbą. Jį pasirinkę būsite tikri, kad mokymų metu gausite visas Jums būtinas žinias, o dėstytojas dės visas pastangas, kad tas žinias kuo greičiau ir efektyviau įsisavintumėte.

Kodėl verta rinktis individualius kursus?

Pagrindinis „Kalbų karalių“ siekis – sėkmingas Jūsų mokymosi rezultatas. Individualius lietuvių kalbos kursus verta rinktis, nes:

 • suteikiame aukšto lygio žinias už konkurencingą kainą
 • nemokamai nustatome kalbos mokėjimo lygį
 • mokymo programas sudarome pagal Jūsų poreikius ir žinių lygį
 • kursų metu visas dėstytojo dėmesys skiriamas tik Jums
 • aprūpiname visa reikalinga mokymo medžiaga, atsakome į kilusius klausimus
 • dėstytojas stebi Jūsų pažangą, taiko Jums priimtiniausius mokymo metodus
 • suteikiame galimybę rinktis lankstų mokymų grafiką ar mokytis per „Skype“ programą.

Pasirinkę  „Kalbų karalius“ būsite garantuoti, kad Jūsų mokslams skirtas laikas bus efektyviai išnaudotas, o trokštamas rezultatas – pasiektas. Tačiau derėtų nepamiršti, kad kalbų mokymasis – dvipusis procesas, taigi nemaža dalis sėkmės priklauso ir nuo Jūsų pastangų.

Kokybės garantija

Mums rūpi ne tik tinkamai organizuotas mokymo procesas, bet ir jo rezultatas. „Kalbų karaliai“ bendradarbiauja su aukščiausios kvalifikacijos patyrusiais dėstytojais, puikiai išmanančiais ir mylinčiais savo darbą. Jie geba ne tik perteikti turimas žinias, bet ir motyvuoti. Mokymo proceso metu bus tikrinama Jūsų pažanga, prireikus teikiama pagalba. Kursų pabaigoje atliksite baigiamąjį žinių patikrinimo testą. Baigę kursus gausite tai patvirtinantį pažymėjimą.

Kursus dėstome:

 • Vaikams

  Lietuvių kalba vaikams 4 – 11 m.

 • Moksleiviams

  Lietuvių kalbos kursai moksleiviams 11-19 metų.

 • Suaugusiems

  Lietuvių kalbos kursai suaugusiems.

 • Įmonėms

  Lietuvių kalbos kursai įmonėms. Dėstome bendrinės ir specializuotos kalbos kursus.