PRANCŪZŲ KALBOS KURSAI MOKSLEIVIAMS

Mažos grupės;

Įdomi programa;

Aktuali informacija;
Kvalifikuoti dėstytojai;
Neformalios užduotys;
Patogus tvarkaraštis;

Prancūzų kalbos kursai – daugelio svajonė. Ir ši kalba žavi ne tik todėl, kad Paryžiuje ruošiami įstabaus skonio desertai, o prie Eifelio bokšto ko ne kasdien įvyksta piršlybos. Daugelį vilioja ir pats prancūzų kalbos skambesys, romantiškos tradicinės frazės ir ta magiška atmosfera, kuri pasklinda, rodos, vos ištarus „Bonjour“. Be viso to, prancūzų kalbos kursai yra populiarūs ir dėl praktinių sumetimų – juk tai viena populiariausių tarptautinių kalbų, kuria susikalbėti galima įvairiuose pasaulio kampeliuose. Prancūzijoje įsikūrę daug visame pasaulyje puikiai vertinamų universitetų, emigravus galima siekti karjerus tarptautinėse kompanijose, o ir darbas Europos Sąjungos institucijose yra neįmanomas be prancūzų kalbos žinių.

Prancūzų kalbos kursai moksleiviams yra puiki galimybė praplėsti savo galimybių ribas ir išmokti šią užsienio kalbą. Mūsų kalbų mokykloje galima pradėti mokytis prancūzų kalbos arba patobulinti turimus įgūdžius, gautus mokykloje. Prancūzų kalbos mokymasis nėra labai lengvas, todėl kursų metu daug dėmesio skiriama visoms sritims: mokiniai mokosi kalbėjimo, rašymo, skaitymo ir klausymo. Atliekami įvairūs pratimai, kurie leidžia praktikoje pritaikyti įgytas žinias, o grupinės užduotys suteikia galimybę derinti įvairių kalbos įgūdžių ugdymą.

Mūsų kalbų mokykloje moksleiviai į nedideles grupes yra suskirstomi pagal jau turimas kalbos žinias, todėl dirbama visiems tinkamu tempu, dėstytojai parenka užduotis, leidžiančias atsižvelgti į kiekvieno mokinio individualius įgūdžius. Programos parengtos įdomiai, leidžia pažinti ir prancūzų kalbos vingrybes ir įvairovės kupiną prancūzų kultūrą, kuri žavi daugelį. Pamokų metu nagrinėjamos įvairios situacijos, aktualios kasdieniame gyvenime ir darbinėje ar studijų aplinkoje. Prancūzų kalbos kursai moksleiviams tampa ne tik smagiu laisvalaikio praleidimo būdu, bet ir suteikia puikius kalbos pagrindus, leidžia išmokti laisvai bendrauti prancūzų kalba. Tai atveria galimybes pasaulio pažinimui, kelionėms, studijoms, darbui – prancūzų kalba yra labai universali ir lengvai pritaikoma, o jos žavesys užtikrina, kad šios kalbos mokymasis bus malonus ir įtraukiantis procesas.

Kalbų kursai

„Kalbų karaliai“ prancūzų kalbos kursai moksleiviams:

  • Leidžia pažinti turtingą prancūzų kultūrą, daugiau sužinoti apie pačią šalį, jos virtuvę, tradicijas;
  • Kursų metu moksleiviai gali pasiekti kalbos lygmenį, kuris leis rinktis studijas viename iš visame pasaulyje puikiai vertinamų Prancūzijos universitetų arba dalyvauti studentų mainų programose;
  • Prancūzų kalbos įgūdžiai, kuriuos moksleiviai įgyja kursų metu yra naudingi keliaujant, renkant informaciją internete ir atliekant įvairias su mokslais susijusias užduotis;
  • Prancūzų kalbos kursai yra organizuojami atsižvelgiant į kiekvieno moksleivio turimus kalbos įgūdžius, todėl gali būti tiek papildoma užklasine veikla, tiek puikia alternatyva prancūzų kalbos korepetitoriaus paslaugoms;
  • Įdomiai sudaryta kursų programa leidžia pažinti šiuolaikinį prancūzų gyvenimą ir visame pasaulyje žymias šalies vietas, sužinoti daugybę įdomių faktų – visa tai žavi besimokančius kalbos moksleivius ir padeda lengviau įsisavinti kalbos studijoms svarbią informaciją.
Sužinokite kainą ir laiką šiandien!

Susipažinkite su kalbų lygiais

Niekada nesimokė anglų kalbos. Nesupranta šnekamosios kalbos.

Geba atpažinti žinomus žodžius ir pačias svarbiausias frazes apie save, šeimą, artimiausią aplinką. Geba bendrauti paprasta kalba, jeigu pašnekovas pasirengęs pakartoti ar perfrazuoti, pasakyti lėčiau. Geba užrašyti paprastą, trumpą tekstą.

Geba suprasti frazes ir dažniausiai vartojamus žodžius, susijusius su būtiniausiomis reikmėmis. Geba skaityti labai trumpus paprastus tekstus. Geba rasti specifinę, numatomą informaciją paprastuose kasdieniniuose tekstuose. Geba bendrauti atlikdamas įprastines nesudėtingas užduotis, kai reikia tiesiogiai pasikeisti informacija gerai žinomomis temomis. Geba kalbėti trumpais sakiniais buitinėmis temomis, nors ne visada supranta tiek, kad galėtų palaikyti pokalbį.

Geba suprasti esmę, kai aiškiai kalbama bendrine kalba gerai žinomomis temomis, kuriomis tenka bendrauti. Geba nepasirengęs įsitraukti į pokalbį žinomomis, dominančiomis kasdienio gyvenimo temomis. Geba trumpai pateikti nuomonių ir planų priežastis ir paaiškinimus, išreikšti savo požiūrį. Geba parašyti paprastą tekstą gerai žinomomis ar dominančiomis temomis.

Geba suprasti išplėtotą kalbą ir paskaitas ir sekti sudėtingą samprotavimą, jeigu tema neblogai žinoma. Geba skaityti straipsnius ir pranešimus. Geba gana laisvai ir spontaniškai bendrauti, todėl gali normaliai bendrauti su asmenimis, kuriems ta kalba yra gimtoji. Geba aktyviai dalyvauti diskusijose, kurių kontekstas gerai žinomas, pateikti ir pagrįsti savo nuomonę. Geba parašyti aiškų, detalų tekstą daugeliu temų, parašyti ataskaitą ir pateikti duomenis ar priežastis.

Geba suprasti ilgus ir sudėtingus informacinius tekstus. Geba suprasti specializuotus straipsnius ir ilgesnes technines instrukcijas, net jei jie nesusiję su jo veiklos sritimi. Geba bendrauti laisvai ir spontaniškai beveik neieškodamas raiškos priemonių. Geba veiksmingai ir lanksčiai vartoti kalbą socialiniais ir profesiniais tikslais. Geba tiksliai formuluoti idėjas ir nuomones, sumaniai prisidėti prie pašnekovų nuomonių. Geba aiškiai, detaliai apibūdinti dalykus, išplėtoti ir apibendrinti pateikdamas tinkamas išvadas. Geba aiškiai išreikšti savo mintis geros struktūros ir tinkamo ilgio tekstuose.

Geba lengvai skaityti visų rašytinės kalbos atmainų tekstus. Geba be pastangų dalyvauti bet kuriame pokalbyje, diskutuoti gerai vartodamas idiomas ir šnekamosios kalbos posakius. Geba laisvai reikšti mintis, tiksliai perteikti reikšmių atspalvius. Geba aiškiai ir sklandžiai apibūdinti ir argumentuoti, pasirinkti stilių, kuris atitinka kalbos turinį ir veiksmingą, logišką struktūrą. Geba parašyti aiškų, sklandų, tinkamo stiliaus tekstą.

Sužinokite savo kalbos lygį

AR ESATE PASIRUOŠĘ IŠMOKTI AR PATOBULINTI UŽSIENIO KALBĄ?