Viktorija B.
Profiles

Viktorija B.

Lietuvių kalbą mėgstu jau nuo mažų dienų ir ne tik todėl, kad ji – mano gimtoji kalba. Raidės, linksniai, mažybiniai žodeliai… Mūsų kalba tokia įvairi ir spalvinga, kad stebina ir žavi kasdien. Kviečiu kartu atrasti lietuvių kalbos grožį!

Lina P.
Profiles

Lina P.

Prancūzų kalba – neatsitiktinis pasirinkimas mano gyvenime. Ji visada žavėjo melodingumu, elegancija. Leiskite supažindinti su prancūzų kalbos grožiu ir išmokyti visų visų jos subtilybių.

Nojus L.
Profiles

Nojus L.

Švedų kalba atveria daugybę kelių, leidžia pažinti Skandinavijos kraštų lobius. Neabėjoju, kad ir kitiems galėsiu perteikti malonumą ja kalbėti.

Renata K.
Profiles

Renata K.

Anglų kalba šiomis dienomis yra viena populiariausių pasaulyje, tačiau ji mane visada žavėjo savo įvairiapusiškumu. Tai kalba, kuri, rodos, atveria visas galimybes!

Justinas J.
Profiles

Justinas J.

Domiuosi vidurio Europos šalių kultūra, o vokiečių kalba yra vienas iš svarbių jos elementų. Vokiškosios tradicijos, papročiai, vokiečių literatūros grožis yra kalbos ir kultūros sąveika, kurią siekiu atskleisti savo paskaitose.

Jolanta S.
Profiles

Jolanta S.

Daugeliui Skandinavijos šalių gyventojai atrodo šalti, o jų kalba itin sudėtinga. Tai stereotipai, kuriuos griaunu savo darbe. Mokantis kalbos savo studentams padedu atrasti tai, kokia iš tikrųjų yra Skandinavija.